9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

“Завод імені Малишева” у першому кварталі 2020 року збільшив виробництво вдвічі

Харківський “Завод імені Малишева”,  що входить до складу ДК “Укроборонпром”, вийшов на новий рівень обсягів виготовлення військової продукції та у першому кварталі поточного року вдвічі збільшив виробничі показники у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомив генеральний директор ДП “Завод імені В.О. Малишева” Василь Крилас. Передає Національний Промисловий Портал.

“Аналіз роботи підприємства в першому кварталі 2020 року у порівнянні з показниками аналогічного періоду 2019 року продемонстрували, що за перші три місяці нам вдалося забезпечити зростання обсягу товарної продукції в розмірі 211%”, – розповів директор підприємства. “Якщо у січні-березні минулого року обсяг товарного випуску продукції на заводі Малишева становив близько 142 млн грн, зараз показники ОВТП дорівнюють 301 млн грн”, – повідомив Василь Крилас.

Так, у поточному році на заводі Малишева виготовлено 26 танкових двигунів. У січні – 6, у лютому та березні підприємство випускало по 10 щомісяця. Як зазначив Василь Крилас, не зважаючи на введений у державі карантин, завод Малишева повністю виконав запланований обсяг робіт та продукції в рамках контрактних зобов’язань.

Всього у першому кварталі поточного року реалізовано продукції на 326 млн грн, що на 68% більше, ніж за аналогічний квартал минулого року (193 млн грн у 2019-му).

За словами директора з виробництва ДП “Завод імені В.О. Малишева” Германа Сметаніна, сьогодні завод поступово завантажує виробничі потужності, в першу чергу агрегатного виробництва. Після підписання нових контрактів в рамках державного оборонного замовлення на наступні роки завод Малишева здатен буде не тільки утримати показники товарного випуску військової продукції, але й збільшити їх:

“У найближчий час ми плануємо відвантажити чергову партію техніки для Міністерства оборони України. Мова йде про партію модернізованих БМ “Булат”. Крім того, завод завершить виробництво корпусів БТР-4 для ХКБМ. Філія з випуску двигунів також виготовлятиме щомісяця 10 двигунів згідно з затвердженим графіком”, – повідомив директор з виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають