9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

“Завод імені Малишева” передасть Міноборони партію модернізованих БМ “Булат”

ДП “Завод імені В.О. Малишева”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, незабаром планує відвантажити Міністерству оборони України партію модернізованих танків БМ “Булат”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Відповідну заяву зробив пресслужбі Концерну директор з виробництва Державного Підприємства “Завод імені В.О. Малишева” Герман Сметанін.

“У найближчий час ми плануємо відвантажити чергову партію техніки для Міністерства оборони України. Мова йде про партію модернізованих БМ “Булат”. Крім того, завод завершить виробництво корпусів БТР-4 для ХКБМ. Філія з випуску двигунів також виготовлятиме щомісяця 10 двигунів згідно з затвердженим графіком”, – відзначив Герман Сметанін.

Своєю чергою, представники пресслужби ДК “Укроборонпром” нагадали, що протягом останніх 3 років на ДП “Завод імені В.О. Малишева” відремонтували та передали до української армії понад півсотні БМ “Булат”. Машини відновлені після пошкоджень у зоні ведення бойових дій на сході держави. Фахівці харківського підприємства не тільки відремонтували військову техніку, а й здійснили серйозну модернізацію для надання бойовим машинам нових, більш удосконалених тактико-технічних характеристик.

Представники заводу не надали детальну інформацію ні про кількість модернізованих танків, ні про те, які саме складові “Булатів” було вдосконалено. Можна лише припустити, що йдеться про модернізацію на кшталт Т-64 зразка 2017 року. Тобто встановлені більш сучасні засоби зв’язку, навігації, прилади спостереження, а також покращений динамічний захист.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають