9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Завод імені Малишева готує презентацію нового двигуна для турецьких танків Altay

Український варіант дизельного танкового двигуна для перспективного турецького танка Altay керівництво ДП “Завод імені В. О. Малишева” планує продемонструвати на оборонній виставці в Туреччині IDEF-2021, яка була перенесена з травня цього року на серпень, через пандемію коронавірусу.

Про це на недавньому брифінгу (19 липня ц.р.) повідомив гендиректор держпідприємства Василь Крилас, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“В нас є прототип цього двигуна. По-моєму, в серпні буде виставка в Туреччині, ми маємо туди поїхати й продемонструвати. Я знаю, що вони й самі працюють, у них є свої напрацювання. Але я хочу сказати, що від напрацювання і до серійного випуску таких двигунів дуже багато часу може пройти”, – сказав Василь Крилас, маючи на увазі турецький прототип двигуна Batu, про який вперше повідомили у січні цього року.

blank
Прототип танкового двигуна 6ТД-4 потужністю 1500 к.с.

Варто відзначити, що перші прототипи Altay, які розроблені ще у 2018 році, були вкомплектовані німецьким двигуном MTU Friedrichshafen GmbH потужністю 1500 к.с. Однак через ембарго Німеччини подальші постачання наразі стали неможливі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Завод імені Малишева розпочав модернізацію основних бойових танків Т-80УД для Пакистану.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають