9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Завод ім.Малишева прийме участь у ремонті танків Т-80УД пакистанської армії

Спеціалісти заводу імені Малишева почали роботи з модернізації парку танків Т-80УД у Пакистані

У 1997-1999 роках завод імені Малишева поставив до Пакистану 320 основних бойових танків Т-80УД. Через декілька років в Пакистані була створена база обслуговування танків цього класу. Під час створення заводу були побудувані споруди, поставлене спеціальне обладнання, стендове господарство, інструменти, технології ремонту танків Т-80УД. Пройшло майже 20 років і данні танки потребують планового ремонту.

Ремонт проводитимуть фахівці з Пакистану: вони планують самостійно ремонтувати танки, які закупили у України. Вітчізняні фахівці виступають в ролі консультантів та координаторів цього проекту. У проекті братиме участь збірна команда фахівців всіх українських підприємств, продукція яких була поставлена в рамках контракту з Пакистаном. Повідомляє Національний промисловий портал.

Українські спеціалісти місяць тому вже відвідували Пакистан та обрали перші п’ять машин, що пройдуть ремонт.

У наступному році вузли розберуть, повністю продефектують, перевірять на працездатність, складуть дефектну відомість запасних частин, що не підлягають відновленню. Пакистан закупить у нас необхідні запчастини, а паралельно відбуватиметься відновлення працездатних вузлів, їх складання та встановлення на машини. Ймовірно в 2019 році перші танки вийдуть на стадію ремонту, – каже Максим  Коновалов, заступник комерційного директора ДП «Завод імені В.А. Малишева». – Після обкатки танки надійдуть у війська.

Ремонтні роботи на 320 машинах триватимуть найближчі кілька років. Цей проект дасть підприємству можливість поставляти запасні частини вузлів, які не підлягають відновленню, плюс дуже важлива і постійна присутність нашого підприємства на ринку. Я думаю, що після цього проекту наші партнери з Пакистану можуть перейти на тій же ремонтній базі до капітального ремонту танків «Аль Халід», які оснащені нашої силовою установкою, – підкреслив Максим Коновалов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що ДК «Укрспецекспорт» поставлятиме до Пакистану танкові приціли та ремонтуватиме Т-80УД.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають