9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Завершилася підготовка танкового взводу до Strong Europe Tank Challenge 2018 на танках Т-84У (фото)

На Рівненському полігоні пройшов завершальний етап підготовки танкового підрозділу до міжнародних змагань Strong Europe Tank Challenge, який полягав у пристрілці озброєння бойових машин і остаточному доопрацюванні представниками заводу виробника.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Минулого року Україна дебютувала у змаганнях на території Німеччини. Танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» був представлений модернізованими танками Т-64БВ та зумів вибороти п’яте місце з шести, обійшовши команду Польщі, яка виступала на новітніх танках Leopard 2A5.

Цього року боротьба між танковими підрозділами під час міжнародних танкових змагань «Сильна Європа» очікується ще запеклішою, адже до участі в заході, окрім України, заявлено вже вісім країн.

Україну знов представлятиме танковий взвод 14 омбр, який переміг у змаганнях на кращий танковий взвод Збройних Сил України. Цього року українці виступатимуть на танках Т-84, що пройшли ремонт і модернізацію на Заводі ім. Малишева.

В порівнянні з попередніми моделями Т-64БВ, вони вже мають реверсну трансмісію, що дозволяє під час маневру рухатися на великій швидкості, як вперед, так і назад. Замінені елементи системи управління вогнем, встановлено достатньо нові приціли для навідника з тепловізором, GPS. А для командира танка — новий прилад, який дозволяє йому за необхідності брати управління вогнем на себе. Також танки комплектуються американськими радіостанціями Harris.

 

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають