9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Закупівля санітарних “Богдан-2251” у 2017 році дозволили підвищити укомплектованість ЗСУ санітарною технікою більш ніж на 20%

Завдяки постачанням у 2017 році санітарних автомобілів «Богдан-2251», в рамках державного оборонного замовлення, показник укомплектованості підрозділів ЗСУ санітарно-евакуаційною технікою виріс на 21%. Про це повідомив старший офіцер ГВМУ майор Володимир Осіпов, під час прямої телефонної лінії, яка відбулася минулого тижня. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу корпорації «Богдан».

«Протягом перших років бойових дій на Сході України санітарно-евакуаційна техніка надходила у військо переважно за рахунок чергових хвиль часткових мобілізацій транспортних засобів з підприємств та гуманітарної допомоги. У 2015–2016 роках було поставлено до Збройних Сил медичну техніку типу «САКСОН», БММ-4С, BURTEK, що значно підвищило наші потужності та відсоток укомплектованості» – зазначив офіцер ЗСУ.

Надалі він повідомив, що компанія «Богдан» у 2017 році отримала від Міністерства оборони замовлення на 100 санітарних машин «Богдан-2251». Завдяки своєчасній поставці, вдалося збільшити показник укомплектованості української армії санітарно-евакуаційною технікою з 55 до 76%. У планах на цей рік подальші закупівлі санітарної техніки, які дозволять доукомплектувати санітарні роти ЗСУ.

Нагадаємо, корпорація «Богдан-Моторс» виробляє для ЗСУ не тільки санітарну автотехніку, а й універсальні позашляховики, а також вантажні авто. Так, днями, ЗСУ отримали чергову партію тривісних вантажівок підвищеної прохідності «Богдан 6317». А всього на цей рік заплановане постачання 200 одиниць такої техніки.

Останні новини:

Зараз читають