9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 5 Березня, 2021

Загальна вартість отриманих від США Україною станцій зв’язку Harris до кінця 2020 року складе $300 мільйонів

 • В рамках програм військової допомоги від Уряду США, за роки російської агресії Україна отримала сучасних засобів зв’язку від компанії L3Harris Technologies на $230 млн.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Разом з уже отриманими станціями та тими, що надійдуть українським військовим у цьому році, сума постачань техніки від американської компанії досягне позначки у $300 мільйонів.

  “За роки війни нам поставлено засобів зв’язку на 230 мільйонів доларів. З урахуванням того, що вже заплановано й законтрактовано та буде поставлено в поточному році, це 300 млн доларів”, – відзначив генеральний директор приватної компанії “Радіо Сатком Груп” (ексклюзивний представник L3Harris в Україні) Сергій Чепель.

  За його словами, практично весь короткохвильовий зв’язок в Збройних силах України базується на техніці L3Harris. При цьому, більшість таких станцій відносяться до найновіших – Harris Falcon ІІI.

  “Я не знаю наскільки буде коректно називати конкретні цифри, але це тисячі й тисячі станцій”, – наголосив Сергій Чепель.

  Станція Harris Falcon ІІI

  Однак, не дивлячись на суттєве покращення ситуації, у порівнянні з 2014 роком, у насиченні війська сучасними цифровими радіостанціями, ЗСУ дуже далекі від дійсно ефективного використання загальної системи військового зв’язку по західним стандартам. Головна проблема, на думку гендиректора “Радіо Сатком Груп”, у відсутності виразної концепції розвитку тактичного зв’язку в Збройних силах.

  Продукція L3Harris на виставці “Зброя та Безпека-2019”

  “Лінія повинна починатися з розуміння, як працює система управління боєм в сучасній війні. І у нас є все, щоб новітні системи управління боєм в армії працювали вже сьогодні”, – відзначив Сергій Чепель.

  “Тому, як на мене, все повинно починатися з розробки концепції, присвяченої ефективному управлінню боєм, потім повинні будуватися вимоги до систем зв’язку і тільки потім повинні прийматися рішення про вибір виробника, формування тактико-технічних вимог тощо. А у нас якось все виходить навпаки”, – резюмував ексклюзивний представник L3Harris в Україні.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

  В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова...

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.Про це повідомив...

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

  Зараз читають

  В Україні розробляють стратегію з забезпечення безбар’єрності в транспортній сфері

  В Україні розробляють стратегію зі створення безбар'єрного простору, куди увійдуть відповідні ініціативи у сфері транспорту.

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.

  Windrose цьогоріч планує розширити карту польотів по Україні мінімум до 10 аеропортів

  Авіакомпанія Windrose у 2021 році планує розширити карту внутрішніх польотів і об'єднати мінімум 10 міст України.

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.