9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

За роки війни “Шепетівський ремонтний завод” освоїв виробництво 10 тисяч видів запчастин для військової техніки

За період з 2014 по 2020 рік Державне підприємство “Шепетівський ремонтний завод”, яке входить до складу Укроборонпрому, освоїло виготовлення близько 10 тисяч видів запасних частин для військової техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну.

Такий обсяг деталей та комплектуючих, що вдалося освоїти на підприємстві, дозволив замінити запасні частини іноземного виробництва і локалізувати цілий ряд типів військової техніки, у тому числі й Збройних сил України.

Дефіциту цієї продукції підприємство зазнало ще на початку російсько-української війни, коли однією з найболючіших проблем став ремонт військової техніки.

“На першому етапі ми виходили з ситуації завдяки ремонтному фонду та підбитим машинам, а згодом залучили близько 20 підприємств до спільного з нами виготовлення запасних частин. Таким чином відбулося імпортозаміщення”, – розповідає заступник директора з виробництва Шепетівського ремонтного заводу Сергій Погорєлов.

Також за шість років шепетівські виїзні бригади 138 разів відвідали бойові частини, зокрема на лінії фронту, де проводили ремонт, монтаж і демонтаж вузлів та агрегатів, а також навчали військовослужбовців правильно експлуатувати та обслуговувати техніку.

Загалом упродовж 2014–2020 років підприємство виробило для Збройних сил України та інших силових структур України продукції та надало послуг на понад 2 мільярди гривень, що є найкращим показником в історії заводу. За цей час шепетівські фахівці відремонтували понад 1500 одиниць техніки та озброєння.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають