9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

За перший квартал 2020 року підприємствами “Укроборонпрому” армії передано понад 300 одиниць бронетехніки

Протягом першого кварталу цього року підприємства бронетанкового дивізіону ДК “Укроборонпром” передали Міністерству оборони України понад 300 нових, відновлених та модернізованих одиниць різної броньованої техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Такі данні оприлюднив заступник генерального директора з виробництва Концерну Ігор Фоменко.

“В цілому за 1 квартал 2020 року підприємствами, діяльність яких координується Управлінням бронетанкової техніки Укроборонпрому, виконали план товарного випуску продукції на суму понад 1,7 млрд грн.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року – це ріст приблизно у 2,5 раза! Нашими чемпіонами стали Київський бронетанковий завод, Завод ім. Малишева та Харківське КБ машинобудування ім. О. Морозова – ці підприємства продемонстрували найбільш помітне збільшення товарного виробництва продукції, в тому числі, завдяки зміні керівництва цих заводів та новим підходам до управління, які ініціював Укроборонпром”, – повідомив заступник генерального директора Укроборонпрому з виробництва Ігор Фоменко.

За словами одного з очільників Концерну, у січні-квітні 2020 року обсяг товарного випуску на цих підприємствах склав:

  • ДП “Київський бронетанковий завод” – 406 млн грн, що майже у 4 рази більше ніж за аналогічний період минулого року. Серед іншого, передали МОУ: у січні – 25 відремонтованих танків Т-72, у березні – 6 капітально-відремонтованих Т-72 та у травні – 9 відремонтованих бронетранспортерів БТР-80.
blank
Бронетранспортери БТР-80 відремонтовані на КБТЗ Фото: Укроборонпром
  • ДП “Завод ім. Малишева” – 301 млн грн, у 2,4 раза більше ніж за аналогічний період минулого року. Серед іншого, у поточному році на заводі Малишева виготовлено 26 танкових двигунів: у січні – 6, у лютому та березні підприємство – по 10 щомісяця.
blank
  • ДП “ХКБМ” – 391 млн грн, у 1,9 раза більше ніж за аналогічний період минулого року. Серед іншого, передали МОУ: у січні – 4 бронетранспортери БТР-4Е, у лютому -3, у березні – 4, та у квітні – 5 бронемашин, відповідно.
blank

Безумовно, подібні показники виглядають дуже оптимістично, особливо на тлі коронавірусної світової кризи та карантинних заходів. Проте варто відзначити, що за даними з відкритих джерел (першою чергою, офіційними звітами Концерну) поточного року підприємствами ДК “Укроборонпром” (зокрема — КБТЗ, ЗІМ, ХКБМ, ХБТЗ, ЛКМЗ та ЖБТЗ, інформація щодо робіт НБТЗ відсутня, – прім. ДЕ) було відвантажено трохи більше як 100 одиниць модернізованої та нової бронетехніки. Безпосередньо “чемпіонською трійкою бронелідерів” – лише 56 одиниць бронетехніки та 26 двигунів, котрі бронетехнікою взагалі не є. Також практично всі ці роботи були замовлені та оплачені в ДОЗ минулого року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають