9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

За місяць вилучені в Польщі БМП передадуть українській армії

За словами генерального директора компанії “Укрспецекспорт” Вадима Ноздрі, хоч БМП-1 вже деякий час знаходяться в Україні, частина машин потребує доведення.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“Вони вже в Україні. На сьогодні відбувається дефектація на ЖБТЗ. Була і є насправді певна некомплектність. Але ми забирали їх такими, які вони є. Тому що іншого способу тут не було”, – відзначив Вадим Ноздря.

blank

Нагадаємо, ще у 2016 році був підписаний контракт між польською приватною компанією Wtórplast S.A. і державною компанією “Укрспецекспорт”, щодо постачання 93 одиниць БМП-1 за $15 345 тис., при цьому відразу був перерахований аванс у розмірі близько $9 млн.

Проте постачання за умовами контракту польським підрядником виконано не було й українська сторона була вимушена звернутися до судових органів Польщі.

Для примусового виконання рішення місцевих судових органів, “Укрспецекспорту” довелося звертатися до польських судових виконавців й вже за їх допомогою, у серпні цього року, вдалося вилучити з території Wtórplast S.A. 26 машин.

“26 БМП приїхали в Україну двома партіями – 12 та 14 одиниць. І вони за місяць можуть бути передані Збройним силам України”, – наголосив гендиректор українського спецекспортера.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають