9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

За 8 місяців Укроборонпром передав ЗСУ у 5 разів більше техніки та озброєння ніж минулого року

З початку повномасштабного вторгнення підприємства концерну “Укроборонпром” передали Збройним силам України у п’ять разів більше військової техніки та озброєння, ніж за увесь минулий рік.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення концерну.

“Підприємства Укроборонпрому продемонстрували готовність вчасно та якісно робити ремонт техніки та відновлювати її. При тому, що відновлення — це дуже великий сегмент роботи заводів ОПК, раніше потреби в таких обсягах не було”, – йдеться у повідомленні.

У оборонному концерні кажуть, що деяка броньована техніка після чергових бойових пошкоджень заходила на ремонт на п’яте коло, а після відновлення — поверталась у стрій.

Однак не тільки ремонтом старої техніки єдиним. Повідомляється, що в “Укроборонпромі” опрацьовують документацію з нових видів техніки й озброєння, підприємства освоюють ремонт імпорту. У Концерні кажуть, що останнє наразі є найбільшим пріоритетом.

Також стало відомо і про збитки української оборонки. Зафіксовано понад сотню влучань по підприємствах ОПК. В “Укроборонпромі” кажуть, що разом з парламентським комітетом працюють над розв’язанням цієї проблеми.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають