9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

За 5 років «Укрспецтехніка» поставила до Збройних сил 50 РЛС “Малахіт”

Холдинговій компанії «Укрспецтехніка», що є членом «Ліги оборонних підприємств України», з 2014 року вдалося збільшити виробництво у 10 разів та поставити за цей час до ЗСУ півсотні РЛС «Малахіт».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Про це в інтерв’ю розповіла глава правління ХК «Укрспецтехніка» Віра Кошова.

За її словами, цикл виробництва значної кількості виробів для сил оборони є безперервним.

Глава правління компанії зазначила, що, зокрема РЛС «Малахіт» має цикл виробництва 6 місяців. Але підприємству вдається, в рамках виконання держзамовлення, значно прискорювати виробництво таких комплексів та постачати ЗСУ ці РЛС вже за місяць.

Керівник ХК «Укрспецтехніка» поінформувала, що найбільш масовим виробом підприємства є РЛС «Малахіт». За роки війни до Збройних сил України поставлено близько 50 таких станцій. 

На її думку, для забезпечення потреб ППО, Повітряним силам України необхідно близько 96 одиниць таких комплексів. Крім цього, такі станції також можуть знадобитися й Військово-морським силам, то ж замовлення сил оборони можуть суттєво зрости.

blank
Фото: aerotechnica.ua

Віра Кошова також повідомила, що за останніх 5 років ЗСУ прийняли на озброєння декілька нових виробів, які розробила вітчизняна компанія. Зокрема це сучасні мобільні радіолокаційні системи «Лис-2М» та «Барсук-А», а також мобільна система подавлення «Анклав». Крім цього, були створені та поставлені українським військовим й тренажери для цієї техніки.

Окремо керівник холдингової компанії зазначила, що вже 4 роки у Державній прикордонній службі України успішно працює ще один виріб «Укрспецтехніки» – мобільний комплекс наземної розвідки та РЕБ «Джеб».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають