9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

З Укроборонпрому виведуть 23 підприємства

Український державний концерн “Укроборонпром” найближчим часом передасть 21 підприємство до Фонду державного майна (ФДМ) і ще два підприємства до Державного космічного агентства України (ДКАУ).

За словами гендиректора концерну, ці компанії “недієві” і на них немає наразі жодного виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

“Тобто вони не роблять і нічого військового призначення не робитимуть. Тобто передаємо практично “пустишки”, – пояснив він.

“Я особисто і мої колеги побували сотні разів у різних компаніях, у різних регіонах, у різних куточках України, і ми оцінили кожне підприємство на здатність, щось зробити для країни, щось зробити для наших військових зараз або в майбутньому… Але дуже велика кількість підприємств, які нічого спільного з військовими не розробляють: не лише зараз, не лише вчора, а й позавчора також. І з цією метою на засіданні наглядової ради, яка відбулося два тижні тому, було ухвалено рішення про передання 21 підприємства до Фонду державного майна”, – сказав він на брифінгу в Києві в середу.

Він також повідомив, що ще два підприємства буде передано до Державного космічного агентства України.

“Тобто в найближчому майбутньому в “Укроборонпрому” буде мінус 23 підприємства”, – резюмував Айварас Абромавичус.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають