9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

З початку року Збройні сили отримали 20 модернізованих САУ від Шепетівського ремзаводу

Державне підприємство “Шепетівський ремонтний завод” у першому кварталі 2020 року передав ЗСУ 20 відремонтованих одиниць техніки, з них 16 122-мм САУ 2С1 “Гвоздика” та 4 152-мм САУ 2С3М “Акація”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Днями завод передав Збройним Силам України чергову партію з 5 відремонтованих самохідних артилерійських установок 2С1 “Гвоздика”.

Роботи були виконані за графіком відповідно до договору складеному у 2019 році.

За словами директора Шепетівського ремонтного заводу Олега Туринського, в умовах підприємство було змушено вийти на простій, але частина працівників, залучених у виконанні ДОЗ, вправно виконувала свою роботу із дотриманням безпекового режиму.

ДП “Шепетівський ремонтний завод” спеціалізується на ремонті ракетно-артилерійського озброєння, технічному обслуговуванні та ремонті базових шасі, а також виготовляє запасні частини, інструменти та приладдя для ракетно-артилерійського озброєння.

Нагадаємо, нещодавно ще одне підприємство концерну “Укроборонпром” передало армії партію військової техніки. Мова йде про передачу семи одиниць відремонтованих та модернізованих БМП-1 та БМП-2 від Житомирського бронетанкового заводу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають