9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

З початку 2014 року силами 40-ї авіабригади Повітряних сил вдалося відновити півтора десятка винищувачів МіГ-29 (фото)

За словами начальника технічно-експлуатаційної частини (ТЕЧ) авіаційної техніки бригади тактичної авіації (40 БрТА) майора Ігоря Буліча, за період проведення АТО близько 80% винищувачів, що були залучені до бойових польотів, обслуговувались, ремонтувалися і підтримувалися в боєготовності силами пересувної ремонтної групи ТЕЧ 40 бригади тактичної авіації.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“Початок війни ми зустріли з цілою низкою кадрових проблем, які не вирішувалися роками. Є конкретні випадки, коли через скорочення штатів у технічно-експлуатаційних частинах авіабригад залишалося лише по одному спеціалісту на цілі сектори відповідальності”, – відзначив Ігор Буліч.

blank

Наразі ситуація в ТЕЧ дещо змінилися. В 40 бригаді служать високоосвічені фахівці. Майже кожен з них має по дві й більше вищих освіт, а також численні кваліфікаційні курси, семінари, наукові конференції та міжнародний обмін досвідом.

blank

“За допомогою пересувних майстерень інженери можуть виконати регламентні роботи в польових умовах, а також усі необхідні ремонтні чи обслуговуючі дії планера літака, двигуна, авіаційного обладнання, авіаційного озброєння, радіоелектронного обладнання, прицільно-навігаційного комплексу та радіоелектронної боротьби”, – повідомив начальник ТЕЧ 40 БрТА.

blank

При цьому, пересувні майстерні здатні виконувати необхідні ремонтні роботи у будь-якій точці країни, за будь-яких умов. Для повної автономії пересувні засоби ТЕЧ обладнані всім необхідним, навіть автономним джерелом живлення у 380 вольтів.

blank

“Коротко кажучи, хороша ТЕЧ ремонтує все: від заклепки – і до ракети”, – наголосив Ігор Буліч.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають