9.5 C
Alba Iulia
Субота, 3 Грудня, 2022

З наступного року Міноборони закуповуватиме більше озброєння і техніки за відкритими процедурами

Озброєння та військова техніка, які пройшли стадії дослідно-конструкторських робіт, стоять на озброєнні та експортуються до іноземних країн, або виставляються на міжнародних виставках, з 2022-го року будуть закуповуватись Міністерством оборони України за відкритими процедурами.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Про це йшлося на нараді заступника міністра оборони Олександра Носова із керівним складом підрозділів міністерства та Збройних Сил, які беруть участь у проведенні оборонних закупівель.

Для вирішення цього завдання у Міністерстві оборони будуть розроблені відповідні механізми.

«Через прозорі конкурентні процедури, через створення умов для належного демократичного цивільного контролю маємо рухатись до зменшення частки таємних договорів у закупівлях озброєння та військової техніки. Сьогоднішнє законодавство дозволяє забезпечити баланс між прозорістю використання оборонного бюджету та інтересами обороноздатності країни», – визначив завдання учасникам наради заступник міністра оборони.

За словами Олександра Носова, Міністерство оборони України послідовно і наполегливо продовжуватиме роботу над підвищенням відкритості та конкурентності процесу закупівлі озброєння та військової техніки у рамках Державного оборонного замовлення (ДОЗ).

blank
Фото: Думська

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Президент України ввів у дію рішення РНБО щодо розвитку Військово-морських сил ЗСУ.

Крім того, нещодавно Харківський автомобільний завод розпочав ремонт гусеничних броньованих тягачів МТ-ЛБ та багатовісних колісних тягачів МАЗ-537 на замовлення Збройних сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають