9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

З бойового модуля «Амулет» знищують позиції окупантів на Донбасі (відео)

Воїни ЗСУ з українського модуля «Амулет» уразили позицію з живою силою російських окупантів.

Про це у Фейсбук повідомила пресслужба 1 ОБрСпП, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

По російським загарбникам працював протитанковий розрахунок Першої Окремої Бригади Спеціального Призначення ім. Івана Богуна.

Українські бійці для ураження позиції росіян використали вітчизняну керовану протитанкову ракету комплексу «Стугна-П». Її пуск відбувся зі стаціонарного модуля «Амулет» виробництва КБ «ЛУЧ».

Ракета влучила у стіну будівлі.

“Працює стаціонарний модуль «Амулет» від КБ «ЛУЧ». Вітання рашистам від 1-го батальйону Першої Окремої Бригади Спеціального Призначення ім. Івана Богуна. Уражена жива сила противника. Слава нашим захисникам!”, – йдеться у повідомленні військових.

Наприкінці березня стало відомо, що Перша Окрема Бригада Спеціального Призначення отримала БРДМ-2 з українським стаціонарним модулем «Амулет».

Модуль призначений для встановлення на техніку і використовується для ураження бронетехніки противника.

blank
Фото 93 ОМБр

Фахівці КБ «ЛУЧ» також провели навчання для екіпажів бригади по використанню ПТРК «Стугна-П» (Скіф) на стаціонарних модулях «Амулет».

Основна ідея проєкту «Амулет» пропонується у вигляді набору обладнання для установки на базовий бронеавтомобіль чи іншу бронетехніку.

Комплекс включає бойовий модуль з ракетами та оптико-електронною апаратурою, пульт управління, засоби живлення і набір допоміжних компонентів.

blank

Ключова складова комплексу – бойовий модуль, який встановлюється на даху носія. Він виконаний на основі поворотної платформи з опорами для рухомої частини, що оснащена кріпленнями для двох ТПК з ракетами і несе оптичні прилади. Бойовий модуль управляється дистанційно, пошук цілей, наведення і пуск здійснюються з операторського пульта. При цьому зняття відстріляних контейнерів і установка нових здійснюються вручну.

Останні новини:

Зараз читають