9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Яку техніку ДК “Укроборонпром” ви зможете побачити на виставці “Зброя та безпека – 2018” в Києві

У Києві в Міжнародному виставковому центрі сьогодні розпочали своо роботу V Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та безпека – 2018” та XI Міжнародний авіакосмічний салон “Авіасвіт – XXI”.

Повідомляє Національний промисловий портал.

ДК “Укроборонпром” на виставці демонструс широкий спектр озброєння, військової техніки, а також продукції військового та подвійного призначення.

Так, учасники та відвідувачі виставки зможуть побачити нові розробки 51 підприємства, що входять до складу Концерну.

На відкритому виставковому майданчику представлені броньована розвідувально- дозорна машина БРМ – Манґуст від ДП Миколаївський бронетанковий завод, БТР ЗДА з бойовим модулем “Штурм -М” БМ 3M (ДП “Київський бронетанковий завод”), модернізовані БТР – 7ОД та БМП-M1C на базі БРМ – 1K від (ДП “Житомирський бронетанковий завод”), броньована ремонтно – евакуаційна машина “Лев” (ДП Львівський бронетанковий завод”)

Також на виставці експонуються 122-мм реактивна система “Берест” на вітчизняному автомобільному шасі, авіаційні керовані ракети типів Р-27, ракети РС-80KO, 152-мм снаряд ОФ29, керована протитанкова ракета 125 мм “Комбат”, керовані артилерійські снаряди з лазерним напівактивним самонаведенням типу “Квтник-Е” та “Красук”.

Серед авіаійних розробок підприємств Концерну – макети військово-транспортного літака Ан-188 та безпілотника від ДП “Антонов”, макети вертольотів Мі – 8МТВ та Мі- 24ПУ1.

У рамках виставки також відбудеться низка науково-практичних конференцій та семінарів. Зокрема, пройде українсько-чеський оборонно-промисловий форум та семінар “Досвід країн НАТО з організації закупівель озброєння та військової техніки, ціноутворення та контроль цін”.

Зазначимо, що виставка “Зброя та безпека – 2018” проводиться у форматі двох основних розділів: озброєння та техніка для армії і правоохоронних органів та зброя для цивільного населення.

Міжнародна виставка триватиме до 12 жовтня

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають