9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Як у Житомирі виготовляють корпуси для БТР-4Е (відео)

На ДП «Житомирський бронетанковий завод», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», показали процес виготовлення корпусів для українських броньованих машин БТР-4Е.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Сьогодні, 15 листопада, на підприємство «Житомирський бронетанковий завод» завітали журналісти місцевого телеканалу СК1.

Причиною візиту стало бажання показати, як відбувається виготовлення корпусів для сучасного українського бронетранспортера БТР-4Е.

blank
Виробництво корпусу БТР-4Е на підприємстві «Житомирський бронетанковий завод». Фото: Facebook/ЖБТЗ

За результатами нещодавніх випробувань Житомирський бронетанковий завод підтвердив спроможність якісно та в задані терміни виробляти корпуси для вітчизняних колісних бронетранспортерів.

На підприємстві розпочато серійне виготовлення корпусів для українських броньованих машин.

blank
Виробництво корпусу БТР-4Е на підприємстві «Житомирський бронетанковий завод». Фото: Facebook/ЖБТЗ

Робота триває спільно із державним підприємством «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова» (ДП ХКБМ), яке комплектуватиме ці корпуси необхідними системами, вузлами та агрегатами.

“Наразі на ЖБТЗ тривають роботи з розширення виробничої бази для того, щоб до кінця поточного року передати Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова (ХКБМ) партію корпусів для подальшої комплектації необхідними системами, вузлами та агрегатами”, – йшлося у повідомленні концерну «Укроборонпром».

blank
Виробництво корпусу БТР-4Е на підприємстві «Житомирський бронетанковий завод». Фото: Facebook/ЖБТЗ

«Харківське конструкторське бюро з машинобудування» має замовлення на виробництво 75 БТР-4Е на 2021 рік.

Крім виготовлення нових бронетранспортерів за державним оборонним замовленням ще має бути створена одна командирська машина БТР-4К та одна ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-4РМ.

Український бронетранспортер БТР-4 призначений для транспортування бійців та їх вогневої підтримки в ході бою. На його базі створено ціле сімейство машин: командирська, командно-штабна, медична, ремонтно-евакуаційна тощо.

blank
Нова командно-штабна машина (КШМ) БТР-4КШ-Т виробництва ДП “Київський бронетанковий завод”. Фото пресслужби підприємства

Крім того, нещодавно ми писали про те, що «Київський бронетанковий завод» завершив розробку та виготовлення нової командно-штабної машини для Таїланду. Машина створена на базі БТР-4 і отримала назву БТР-4КШ-Т.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають