9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Як проходили стрільби українських протикорабельних ракет в умовах радіоелектронної протидії (фото + відео)

На Одещині відбувся етап випробувань комплексу протикорабельних крилатих ракет РК-360МЦ «Нептун» цього разу в умовах радіоелектронної протидії противника – зі створенням реальних радіоперешкод для головки самонаведення ракети.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Пуски здійснювались з державного випробувального полігону Збройних Сил України «Алібей». До ракетних випробувань також було залучено кораблі Військово-Морських Сил та авіацію Повітряних Сил, Сухопутних військ та Держприкордонслужби.

Фотофіксація влучення протикорабельних крилатих ракет Р-360 у судно-мішень під час випробувань комплексу по морській цілі у період з 25 по 29 квітня:

blank
Влучення протикорабельних крилатих ракет Р-360 у судно-мішень.

Однієї ПКР «Нептун» достатньо для потоплення корабля тоннажем до 5000 тонн. Бойове застосування комплексу забезпечується в простих і складних метеоумовах вдень і вночі за повної автономності наведення після пуску в умовах вогневої та радіоелектронної протидії.

Нагадаємо, що під час попередніх бойових стрільб комплексу, 2 квітня, протикорабельна ракета оснащена інертною бойовою частиною вперше вразила морську ціль (відео).

Україна планує мати на озброєнні три платформи для крилатих ракет. Перша – це мобільні берегові комплекси, які тестуються зараз, друга – ракетні катери та корвети, третя платформа – авіаційні комплекси, зокрема повідомлялось, що у якості носія може бути використаний Су-24.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають