9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Вже завтра відбудеться передача нової партії Оплот-М

blank
Военный информатор

Вже завтра в понеділок 16 січня Харкові на заводі імені В. Малишева почнеться передача нової партії танків Оплот-М

Передача нової партії танків «Оплот» в рамках контракту з королівством Таїланд почнеться в понеділок 16 січня Харкові на заводі імені В. Малишева, – пише прес-служба ДК «Укрспецекспорт».

«Робота тайської делегації з прийому нової партії БМ« Оплот »почнеться з понеділка. Також замовники оглянуть інші танки, виробництво яких знаходиться на різних стадіях готовності», – сказано в повідомленні. Повідомляє Національний промисловий портал.

За умовами контракту, Україна повинна поставити Таїланду 49 танків «Оплот». При обопільній згоді сторін терміни поставки були зміщені на осінь 2017 року. Таке узгоджене рішення було прийнято через військові дій на Сході України.

У повідомленні також зазначено, що бойова машина «Оплот», вироблена на ДП «Завод ім. В.Малишева », – інноваційна конкурентоспроможна техніка, якої вже зацікавилися потенційні покупці з різних країн. Тому недобросовісні конкуренти перешкоджають виходу техніки на міжнародний ринок.

«Сьогодні багато потенційних покупців« Цитаделі »уважно стежать за реалізацією тайського контракту, щоб потім замовити танки у нас, що наповнить бюджет України. Звичайно, і конкуренти, і просто вороги країни працюють ліктями, щоб послабити наш потенціал, витіснити нас з перспективних ринків. Нашою відповіддю на це стане своєчасне і сумлінне виконання всіх контрактних зобов’язань», – підкреслили в «Укрспецекспорт».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають