9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Виробник бронемашин “Варта” збирає відгуки військових для вдосконалення машини

Директор та начальник сервісу ТОВ «Українська бронетехніка» відвідали військові частини в зоні проведення операції Об’єднаних сил для налагодження зворотнього зв’язку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

«Побачили нашу техніку під час експлуатації в реально складних умовах та отримали багато важливої інформації. В найближчий час ми впровадимо нові технології для удосконалення нашої техніки на основі отриманого зворотнього зв’язку. Працюємо далі», – написав у facebook директор підприємства Олександh Кузьма.

Також він зазначив, що зворотній зв’язок від водіїв, стрільців, десанту, командирів, які безпосередньо експлуатують нашу техніку, завжди в пріоритеті для компанії.

“Ми — це лише люди, які здатні креслити, створювати та виробляти. Реальне бачення техніки, якою вона повинна бути, які функції виконувати, можуть дати лише військові, які її використовують під час виконання свого воєнного обов’язку та захисту нашої країни. Ми виконуємо функцію їх помічника, який здатний записати, впровадити та все реалізувати. І немає значення хто буде збирати цей зворотній зв’язок, будь то робітник, начальник сервісу, начальник виробництва чи безпосередньо директор.”

blank

Нагадаємо, що ТОВ «Українська бронетехніка» поставляє до ЗС України бронемашини «Варта» типу MRAP, які допущені до експлуатації у ЗСУ, а також поставляються поліції та Нацгвардії.

Вперше бронеавтомобіль «Варта», що розроблений на шасі МАЗ-5434, був представлений у 2015 році, як спеціальний автомобіль для поліції особливого призначення КОРД. В першій половині 2016 року, «Українська бронетехніка» представила оновлену версію бронеавтомобіля, із конструктивними змінами за досвідом експлуатації першої партії автомобілів.

Компанія також продемонструвала у 2017 році та передала для випробування Силам спеціальних операцій ЗС України та силовим відомствам броньований пікап «Варта-Новатор».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають