9.5 C
Alba Iulia
Субота, 19 Червня, 2021

Виробничі потужності «Мотор-Січ» дозволяють виготовляти 60 комплектів лопатей для Мі-24 щороку

 • Наявні виробничі потужності ПАТ «Мотор-Січ» дозволяють виготовляти на 60 комплектів металевих лопатей для ударних гелікоптерів Мі-24 на рік.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Так, Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський заявив, що лопаті для Мі-24 українського виробництва прийняті на озброєння, а вже цього року він обіцяє забезпечити Збройні сили України 10 вітчизняними комплектами.

  За його словами льотні випробування із використанням металевих лопатей для гелікоптерів Мі-24 завершилися. Також лопаті отримали внутрішній сертифікат відповідності технічним умовам та комплекту конструкторської документації.

  Уруський разом із міністром оборони України Андрієм Тараном стали свідками польоту ударного гелікоптера з українськими лопатями.

  Урядовець заявив, що вже незабаром планується запустити серійне виробництво, у тому числі й на експорт.

  Гелікоптер Мі-24 з українськими металевими лопатями. Фото: Олег Уруський

  У грудні 2020 року на презентації вітчизняних лопатей Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що у 2021 році буде відновлено 16 ударних гелікоптерів Мі-24, тобто до армійської авіації мали поставити 16 комплектів лопатей.

  Розробкою та виробництвом вітчизняного аналога вкрай важливої продукції для армійської авіації займалось запорізьке підприємство «Мотор-Січ».

  Раніше поставку вітчизняних лопатей у 2021 році для потреб армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ анонсував Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак.

  “Свого часу вітчизняні фахівці взялися за розробку й виробництво лопатей, наразі підприємство працює у дві зміни, щоб уже наступного року почати поставки лопатей до вертольотів нашого війська”, – розказав Руслан Хомчак.

  У грудні 2019 року перший заступник Начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук відповідаючи на питання щодо вирішення проблеми з дефіцитом лопатей до українських військових гелікоптерів сказав, що у 2020 році підприємство «Мотор Січ» надасть зразки на випробування у ЗСУ.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека –...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже традиційно презентує результати своїх досліджень...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

  Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія "Нова Пошта" продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні три нових об'єкти були запущені...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність планується перенести в Україну, починаючи...

  «ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

  У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок заходу - броньовану медичну...

  Військовим метрологам передали сучасну мобільну лабораторію

  Метрологічний центр військових еталонів Збройних Сил України, який розташований у Харкові, отримав нову пересувну лабораторію вимірювальної техніки УА2-4/А на базі автомобіля МАЗ.

  Зараз читають

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.

  На базі «Антонова» створено новий високотехнологічний кластер

  14 червня 2021 року на ДП «Антонов» відбулося підписання Генерального договору про кластер високих технологій «Антонов».