9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Всі три нових Айленди ВМС України отримають тільки наступного року

 • В ході робочої зустрічі між представниками Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Берегової охорони США стало відомо, що патрульні катери типу Island для ВМС ЗС України будуть у 2021 році.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз на патрульних катерах проводиться оновлення та модернізація систем, очікуваний термін завершення робіт та готовності прийняти екіпажі – кінець 2020 року.

  У Командуванні ВМС ЗС України озвучують наміри відправити майбутні екіпажі катерів на навчання до США на початку 2021 року.

  “Отримання катерів процес тривалий та потребує як оновлення і модернізацію обладнання катерів, так і підготовку екіпажів. Ми очікуємо, що до кінця 2020 року катери будуть повністю готові до прийому екіпажів, які ми відправимо на підготовку на початку 2021 року”, –  розказав начальник управління кораблебудування Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Василь Радчук.

  Катери USCGC Kiska (WPB-1336) та Mark VI Фото: Petty Officer 2nd Class Jasen MorenoGarcia

  Попередньо, перші два катери увійдуть до складу Військово-Морських Сил ЗС України у травні 2021 року, наступний – з невеликим інтервалом.

  Нагадаємо, що США передадуть за програмою «Надлишкового оборонного обладнання» Військово-Морські Сили ЗС України ще три катери типу Island від Берегової охорони США.

  Спочатку планувалось, що для ВМС ЗС України перші два будуть передані у 2020 році, а ще один у 2021-у.

  Це будуть патрульні катери USCGC Ocracoke (WPB-1307), USCGC Washington (WPB-1331) та USCGC Kiska (WPB-1336), які раніше були в складі Берегової охорони США.

  Делегація ВМС ЗС України вже оглянула ці катери наприкінці жовтня 2019 року, з висновками, що вони перебувають у гарному технічному стані.

  Патрульний катер USCGC Ocracoke (WPB-1307) типу Island Берегової охорони США Фото: Paul Beesley/shiphotos.blogspot.com

  На два переданих катери “Слов’янськ” та “Стробільськ” для забезпечення виконання функцій за призначенням будуть встановлені стволи та автомати з 25-мм спареної артилерійської установки 2М-3М.

  Комендори патрульних катерів вже проходять підготовку на цих артустановках у Навчальному центрі ВМС ЗС України.

  Очікується, що гармати будуть встановлені на лафети від артилерійських установок MK-38 Mk.0 котрі були на катерах типу Island.

  Комендори катерів “Слов’янськ” та “Старобільськ” проводять вивчення частин і механізмів автомату артустановки 2М-3М Фото: 198-й Навчальний центр ВМС ЗС України

  В майбутньому в ході модернізації катерів це озброєння може бути замінене на більш сучасне вітчизняного або західного виробництва.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Комплексом протикорабельних ракет «Нептун» зацікавилися три іноземні країни

  У вітчизняному ракетному протикорабельному комплексі РК-360МЦ «Нептун» зацікавлені три країни.Про це в інтерв’ю для «Новинарня»...

  Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

  Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і...

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».

  На Одещині підприємці першими в Україні придбали найсучаснішу лінію сортування фруктів

  Садівничий кооператив «Удобне» придбав автоматизовану лінію для сортування персиків і нектарину.Передає Національний Промисловий...

  Рятувальники Луганщини отримали автоцистерну на базі вантажівки КрАЗ

  Рятувальники міста Старобільськ Луганської області отримали на оперативне чергування автоцистерну АЦ-8-50-530 на шасі автомобіля КрАЗ 6511.

  Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

  Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.