9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

Всі три нових Айленди ВМС України отримають тільки наступного року

 • В ході робочої зустрічі між представниками Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Берегової охорони США стало відомо, що патрульні катери типу Island для ВМС ЗС України будуть у 2021 році.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз на патрульних катерах проводиться оновлення та модернізація систем, очікуваний термін завершення робіт та готовності прийняти екіпажі – кінець 2020 року.

  У Командуванні ВМС ЗС України озвучують наміри відправити майбутні екіпажі катерів на навчання до США на початку 2021 року.

  “Отримання катерів процес тривалий та потребує як оновлення і модернізацію обладнання катерів, так і підготовку екіпажів. Ми очікуємо, що до кінця 2020 року катери будуть повністю готові до прийому екіпажів, які ми відправимо на підготовку на початку 2021 року”, –  розказав начальник управління кораблебудування Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Василь Радчук.

  Катери USCGC Kiska (WPB-1336) та Mark VI Фото: Petty Officer 2nd Class Jasen MorenoGarcia

  Попередньо, перші два катери увійдуть до складу Військово-Морських Сил ЗС України у травні 2021 року, наступний – з невеликим інтервалом.

  Нагадаємо, що США передадуть за програмою «Надлишкового оборонного обладнання» Військово-Морські Сили ЗС України ще три катери типу Island від Берегової охорони США.

  Спочатку планувалось, що для ВМС ЗС України перші два будуть передані у 2020 році, а ще один у 2021-у.

  Це будуть патрульні катери USCGC Ocracoke (WPB-1307), USCGC Washington (WPB-1331) та USCGC Kiska (WPB-1336), які раніше були в складі Берегової охорони США.

  Делегація ВМС ЗС України вже оглянула ці катери наприкінці жовтня 2019 року, з висновками, що вони перебувають у гарному технічному стані.

  Патрульний катер USCGC Ocracoke (WPB-1307) типу Island Берегової охорони США Фото: Paul Beesley/shiphotos.blogspot.com

  На два переданих катери “Слов’янськ” та “Стробільськ” для забезпечення виконання функцій за призначенням будуть встановлені стволи та автомати з 25-мм спареної артилерійської установки 2М-3М.

  Комендори патрульних катерів вже проходять підготовку на цих артустановках у Навчальному центрі ВМС ЗС України.

  Очікується, що гармати будуть встановлені на лафети від артилерійських установок MK-38 Mk.0 котрі були на катерах типу Island.

  Комендори катерів “Слов’янськ” та “Старобільськ” проводять вивчення частин і механізмів автомату артустановки 2М-3М Фото: 198-й Навчальний центр ВМС ЗС України

  В майбутньому в ході модернізації катерів це озброєння може бути замінене на більш сучасне вітчизняного або західного виробництва.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  Зараз читають

  Українська керамічна броня виходить на державні випробування

  З 2018 року фахівці ДП "СЗТФ "Прогрес" разом з київськими науковцями працюють над реалізацією досить цікавого проєкту...

  Плавкран “Нібулону” “Святий Миколай” за час роботи перевантажив 10 мільйонів тонн сільгосппродукції

  З 2013 року "Святий Миколай" - перший самохідний плавучий кран флоту компанії "Нібулон" - перевантажив на експорт...

  Влітку Windrose запускає регулярні авіарейси з Києва в Кривий Ріг

  Авіакомпанія Windrose в червні запускає регулярні авіарейси в три міста: Київ - Ужгород - Київ, Київ -...

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист...