9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Всі бригади Сухопутних військ ЗСУ забезпечать мобільними лазне-пральними комплексами (фото)

Минулого року були забезпечені частини Високомобільних-десантних військ та 36-та окрема бригада морської піхоти ВМС, до кінця цього в планах забезпечити всі бригади Сухопутних військ. З початку по одному комплексу, а наступного року до батальйонного рівня. 

Про це повідомив радник Президента України та помічник Міністра оборони Юрій Бірюков, передає Ukrainian Military Pages.

Я видел эти банно-прачечные комплексы в разных местах и состояниях.

Во время передачи в войска первой партии, в октябре 2016 года. В АТО, на базе 1го батальона 79ки этой зимой. На полигоне учебного центра ССО пару дней назад.

Солидная, “военная” штуковина. Продуманная в мелочах, с запасом прочности от… не очень умных ручек.

Сегодня я видел как эти комплексы делают. На заводе, где прямо вот шум-гам-суета-работа. Где инженеры проверяют по чертежам. Где на конвейере стоят заготовки для следующих комплексов.

В прошлом году обеспечили бригады ВДВ и 36ю бригаду.

В этом году должны обеспечить ВСЕ бригады Сухопутных войск. Сначала по одной машине на бригаду, а в следующем году – больше. Будут доводить до батальонного уровня.

Мобільний лазне-пральний комплекс виробляється ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Комплекс розміщений на базі двох контейнерів, встановлених на шасі автомобіля КрАЗ з причепом (можливе використання іншого шасі вантажопідйомністю не менше восьми тонн).

В одному з контейнерів обладнано відділення для прання, сушіння та прасування натільної білизни та одягу. В технічному відсіку розміщуються дві дизельно-генераторні установки для автономного енергозабезпечення та також спеціальне обладнання для під’єднання до зовнішньої електромережі. В іншому контейнері обладнаний мобільний лазневий модуль, в якому передбачено можливість нагріву води з використанням як рідкого, так і твердого палива.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають