9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

ВПС Перу зацікавилися у модернізації своїх літаків в Україні

 • Військово-Повітряні Сили Республіки Перу зацікавлені використовувати потенціал і досвід України для ремонту і модернізації транспортних та бойових літаків, що знаходяться на озброєнні країни.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Про це йшлося в ході переговорів представників ДП ​​ДГЗІФ “Укрінмаш”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, з вищим командуванням ВПС Перу.

  Зустріч відбулася на українському стенді в рамках VII Міжнародної виставки оборонних технологій, озброєнь і запобігання стихійним лихам “SITDEF 2019”, що відбулася 16-19 травня 2019 року в столиці Республіки Перу — Лімі.

  Під час переговорів перуанська сторона висловила готовність до стратегічної співпраці з українськими компаніями. Було відзначено, що українські підприємства історично залучені в процеси розробки, модернізації та експлуатації авіаційної техніки Республіки Перу.

  Перуанська сторона зазначила, що розглядає Україну одним із правонаступників розробок, інтелектуальних прав і технологій, створених в авіаційній сфері за часів СРСР. Отже, Україна має повне право здійснювати ремонт і модернізацію авіатехніки, яка знаходиться на озброєнні ВПС Республіки Перу.

  Особливий інтерес у представників ВПС Перу викликає досвід українського авіабудування, отриманий в боротьбі з російською агресією, зокрема з модернізації бойових і транспортних літаків.

  З огляду на близькість технічних і бойових характеристик техніки, яка знаходиться на озброєнні Перу та України, сторони визначили, що залучення Укроборонпрому до вдосконалення парку перуанських літаків є економічно і технічно обґрунтованою пропозицією.

  Йшлося також про залучення України до процесу забезпечення оперативної придатності парку вертольотів Перу. Окремо представники Перу відзначили досягнення України в розробці, виробництві та застосуванні в умовах бойових дій безпілотних літальних апаратів.

  Командування ВПС країни відзначило, що за 30 років використання літаків сімейства «Ан» доведена їх максимальну пристосованість до умов високогір’я, а також тропічного і пустельного клімату. Було висловлено бажання і надалі експлуатувати їх, а потім озвучена зацікавленість продовжити їх ресурс і здійснити модернізацію за участю підприємств Концерну, зокрема ДП ДГЗІФ “Укрінмаш”, ДП “Антонов” і ДП “Завод 410 ГА”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів...

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку володіння Групи до рівня контрольної.

  Зараз читають

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...