9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

ВПС Перу зацікавилися у модернізації своїх літаків в Україні

Військово-Повітряні Сили Республіки Перу зацікавлені використовувати потенціал і досвід України для ремонту і модернізації транспортних та бойових літаків, що знаходяться на озброєнні країни.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Про це йшлося в ході переговорів представників ДП ​​ДГЗІФ “Укрінмаш”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, з вищим командуванням ВПС Перу.

Зустріч відбулася на українському стенді в рамках VII Міжнародної виставки оборонних технологій, озброєнь і запобігання стихійним лихам “SITDEF 2019”, що відбулася 16-19 травня 2019 року в столиці Республіки Перу — Лімі.

Під час переговорів перуанська сторона висловила готовність до стратегічної співпраці з українськими компаніями. Було відзначено, що українські підприємства історично залучені в процеси розробки, модернізації та експлуатації авіаційної техніки Республіки Перу.

Перуанська сторона зазначила, що розглядає Україну одним із правонаступників розробок, інтелектуальних прав і технологій, створених в авіаційній сфері за часів СРСР. Отже, Україна має повне право здійснювати ремонт і модернізацію авіатехніки, яка знаходиться на озброєнні ВПС Республіки Перу.

Особливий інтерес у представників ВПС Перу викликає досвід українського авіабудування, отриманий в боротьбі з російською агресією, зокрема з модернізації бойових і транспортних літаків.

З огляду на близькість технічних і бойових характеристик техніки, яка знаходиться на озброєнні Перу та України, сторони визначили, що залучення Укроборонпрому до вдосконалення парку перуанських літаків є економічно і технічно обґрунтованою пропозицією.

Йшлося також про залучення України до процесу забезпечення оперативної придатності парку вертольотів Перу. Окремо представники Перу відзначили досягнення України в розробці, виробництві та застосуванні в умовах бойових дій безпілотних літальних апаратів.

Командування ВПС країни відзначило, що за 30 років використання літаків сімейства «Ан» доведена їх максимальну пристосованість до умов високогір’я, а також тропічного і пустельного клімату. Було висловлено бажання і надалі експлуатувати їх, а потім озвучена зацікавленість продовжити їх ресурс і здійснити модернізацію за участю підприємств Концерну, зокрема ДП ДГЗІФ “Укрінмаш”, ДП “Антонов” і ДП “Завод 410 ГА”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають