9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

Волонтери «Повернись живим» переобладнали КУНГ у мобільний комплекс спостереження

 • Волонтери з благодійного фонду «Повернись живим», компанії «Standox Україна» та Коломийському магазину «Електросвіт» переобладнали КУНГ у мобільний комплекс спостереження.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зроблено це для військових операторів безпілотних літальних апаратів із 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

  В КУНГу (кабіні універсальній нульового габариту) розміщено робоче місце оператора з автономним енергоживленням від генератора.

  Екіпажі БПЛА мають бути мобільними та мати комфортне робоче місце. У нас, завдяки таким гуру допомоги, як фонд «Повернись живим», компанії «Standox Україна» та Коломийському магазину «Електросвіт» операторам БПЛА укомплектували робоче місце у, хай старенькому, але затишному кунгу. В ньому тепло, зручно і комфортно, – написали у фонді

  Для роботи встановлено широкодіагональний монітор для аналізу отриманих з БПЛА даних, принтер для друку необхідної інформації та зображень.

  Волонтери переобладнали КУНГ у мобільний комплекс спостереження. Робочі місця операторів БПЛА у КУНГу Фото: БФ «Повернись живим»

  Використання мобільного комплексу спостереження відбувається у віддаленості від лінії зіткнення відповідно КУНГу не потрібно додаткове бронювання, як для бойових машин.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про це заявив Президент НАН України...

  Зараз читають

  “Антонов” замовив у США дослідно-конструкторську роботу для літака Aн-178-100Р

  Державне підприємство "Антонов", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", уклало з компанією зі Сполучених Штатів угоду...

  Нові вагони для міжнародних сполучень обслуговуватимуть маршрут “Київ – Запоріжжя”

  Два нових пасажирських вагони габариту RIC виробництва Крюківського вагонобудівного заводу включені до складу двох поїздів маршруту Київ-Запоріжжя.

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...