9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

ВМС відпрацювали боротьбу з підводними човнами (відео)

Авіація Військово-морських Сил Збройних Сил України завершила льотно-тактичні навчання з відпрацювання різних сценаріїв застосування під час забезпечення дій військ національного флоту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

До навчань долучили особовий склад 10-ї морської авіаційної бригади, протичовнові вертольоти Мі-14ПЛ та Ка-27ПЛ, а також літаки Ан-26.

Перше завдання виконали підрозділи батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення. Вони вийшли в район розгортання за сигналом «Тривога» та підготували позабазовий аеродром до приймання авіатехніки. Тилові служби, зі свого боку, розгорнули повноцінний польовий табір з командним пунктом, місцями для приготування та вживання їжі, а також відпочинку особового складу навчань.

Упродовж тижневих навчань екіпажі вдосконалили льотну підготовку, відпрацювали елементи пошуку та надання невідкладної допомоги постраждалим та евакуацію.

Кульмінацією військових навчань став пошук і відстеження морськими авіаторами підводного човна противника з подальшим нанесенням бомбового й торпедного ударів.

Під час ведення повітряної розвідки екіпаж вертольота Ка-27 виявив місцеперебування ворога й з допомогою орієнтирної морської авіаційної бомби позначив зону для нанесення удару. До мису Аджияск висунулась група передових авіаційних навідників, які відпрацювали елементи цілевказування і коригування вогню. Екіпажі протичовнових вертольотів та літака А-26 знищили умовного противника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають