9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

ВМС України визначається з випробувальною платформою для корабельної версії комплексу «Нептун»

Військово-морські сили України визначаються з випробувальною платформою до морської версії ракетного комплексу «Нептун».

Про це в інтерв’ю для «Новинарня» розказав Генеральний конструктор Олег Петрович Коростельов, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Київське державне конструкторське бюро «ЛУЧ» працює над корабельною версією ракети Р-360 комплексу РК-360МЦ «Нептун».

На запитання про перебіг роботи зі створення морської версії ракети Р-360. Та з уточненням, що в України наразі немає корабля, на базі якого можна було б випробовувати цей тип ракетного озброєння. Олег Петрович відповів:

«Розробка триває. Питання щодо корабля дискутується між самими військовими. Наша справа – розробити. Куди вони його будуть ставити – це питання до них. Нам треба ще рік-півтора, щоб завершити розробку морської версії «Нептуна», – запевнив Генеральний конструктор.

Міноборони України замовило розробку корабельної версії ракети Р-360 комплексу РК-360МЦ «Нептун» для надводних кораблів Військово-морських сил ЗС України.

blank

Наразі відбуваються дослідно-конструкторські роботи (ДКР) за цією темою.

На фінансування розробки корабельної версії ракети Р-360 комплексу РК-360МЦ «Нептун», а також інші ДКР, серед яких комплекс «Вільха» та САУ «Богдана», передбачено 5% обсягу фінансування державного оборонного замовлення на 2021 рік із загальної суми у 22,5 млрд гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають