ВМС України отримають ще чотири катери Island

9692
Фото: InfoResist
 • Між урядами України та США наразі ведуться переговори про передачу Україні ще чотирьох одиниць катерів «Айленд» (Island).

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  «Зараз ведуться переговори про передачу Україні ще чотирьох одиниць. Як і першу пару «Айленд», кораблі ми отримаємо абсолютно безкоштовно. Потрібно лише визначитися з модернізацією комплексу радіотехнічного озброєння й іншими технічними моментами», – повідомили власні джерела одеського видання “Думська”.

  Відповідно до наданої інформації, українські фахівці оглянули кілька колишніх американських катерів берегової охорони та вибрали відповідні.

  Джерело додало, що в ВМСУ збираються сформувати цілий дивізіон з шести «Айлендів», який не тільки зможе контролювати ближню морську зону, але і буде виходити в Середземне море для підтримки кораблів НАТО.

  Катери повинні отримати найрізноманітніше озброєння — від мінно-тральних модулів, що зараз критично важливо для України, до американських протикорабельних ракет «Гарпун» (також є варіант установки українських ПКР «Нептун»).

  Нагадаємо, першим двом американським катерам типу Island вже присвоєні імена – «Старобільськ» та «Слов’янськ». Кораблі прибудуть до Одеси в кінці серпня — початку вересня цього року. Екіпажі вилетять в американський Балтимор, де стоять катери, через кілька днів.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here