9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

ВМС України купує вітчизняний комплекс водолазної підготовки (фото)

Навчальний центр ВМС ЗС України купує Навчально-тренувальний комплекс водолазної підготовки військовослужбовців водолазних спеціальностей шифр «НТКВП» за 70 млн гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Заявлена вартість закупівлі складала 79 970 400 гривень і у процесі торгів була знижена до 70 млн гривень.

Так ТОВ «ЕКОБУДЕНЕРГО» вийшов з пропозицією у 74 900 000 гривень та в ході аукціону знизив ціну до 69 999 000 гривень.

Інший виробник, що брав участь в торгах – ТОВ «ТОП СЕРВІС ЮГ» спочатку запропонував 77 970 000 гривень, а кінцева пропозиція склала рівно 70 млн гривень за Комплекс водолазної підготовки.

В результаті перемогу отримала компанія ТОВ «ЕКОБУДЕНЕРГО» з пропозицією, що склала на 1000 гривень менше за конкурента.

Навчально-тренувальний комплекс водолазної підготовки військовослужбовців водолазних спеціальностей шифр «НТКВП» складатиметься з кількох водолазних басейнів для проведення водолазних спусків за різними напрямами.

Також Комплекс матиме тренажери з виходу із затопленого об’єкта бронетехніки та підводного човна.

За задумом платформа цього тренажерного комплексу буде схожою на форму судна та стоятиме поблизу причальної стінки. У разі потреби комплекс можуть відбуксирувати у відкрите море, та вже там водолази матимуть змогу відпрацьовувати практичні водолазні спуски на середні та великі глибини.

У спеціально відведених місцях комплексу розмістять водолазну техніку та водолазне спорядження різних типів, компресори, змішувачі для приготування дихальних сумішей, газоаналізатори та підводні засоби руху.

До послуг слухачів буде зброя водолазів спеціального призначення, засоби підводного мінування (навчальні об’єктні міни), надувні гумові човни з підвісними двигунами, поточно-декомпресійна й мобільна декомпресійна камери. Звісно, у навчально-тренувальному комплексі водолазної підготовки передбачені й роздягальні, душові кімнати з санвузлом тощо.

Комплекс водолазної підготовки було спроектовано Державним підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування», який розташовано у місті Миколаїв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають