9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

«ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок заходу – броньовану медичну машину МТ-ЛБу-С.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Дана розробка є продовженням роботи колективу «ВК Система» по лінії медично-евакуаційних броньованих машин переднього краю та другої лінії.

Першим серйозним проєктом компанії була МТ-ЛБ-С, яка вже зарекомендувала себе у підрозділах Збройних сил України. Українська армія замовила 120 броньованих машин, а підприємство стабільно відвантажувало техніку відповідно до своїх зобов’язань.

blank
Броньована медична евакуаційна машина МТ-ЛБу-С на виставці «Зброя та безпека». Фото: Владислав Христофоров / НПП

З назви зрозуміло, що медична броньована машина створена на шасі МТ-ЛБу. Шасі отримало первні вдосконалення, у тому числі й корпусу. Для кращого огляду під час руху розробником встановлено бронескло для механіка-водія. Машина обладнана асфальтопрохідними башмаками на гусеницях, було встановлено нові освітлювальні прилади та кондиціонер.

Розробники з «ВК Система» змінили кормову частину корпусу: тут встановили відкривні люки для зручного завантаження і вивантаження поранених, додатково над люками та зверху машини приварені додаткові металеві ручки для зручності роботи екіпажу.

blank
Броньована медична евакуаційна машина МТ-ЛБу-С на виставці «Зброя та безпека». Фото: Владислав Христофоров / НПП

В «медичному відсіку» МТ-ЛБу-С розташовані ніші для зберігання медичного обладнання та особистих речей військовослужбовців, підведені системи кондиціонування. У презентованій машині розташовано три місця для поранених, але можна передбачати, що можливі будь-які інші варіанти компонування та комплектації. Це залежить від побажань замовника, у першу чергу – Міноборони. Сам відсік передбачає розташування як 4 лежачих місць, так і 2 лежачих з однією лавою для легкопоранених військовослужбовців та медичного персоналу.

Нагадаємо, вперше інформація про нову бойову броньовану санітарно-евакуаційну машину з’явилися у квітні цього року. Тоді фото МТ-ЛБу-С опублікував засновник НВК «ВК Система» Валерій Бутешов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають