9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

«ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Підприємство вже постачає до Збройних Сил України броньовані медичні машини на базі багатоцільового тягача МТ-ЛБ.

Нова версія медичною евакуаційної машини отримала доопрацювання базового шасі зі встановленням бронескла для механіка водія, асфальтопрохідними башмаками на гусениці, новими освітлювальними приладами та видозміненою кормовою частиною корпуса.

blank
Броньована медична евакуаційна машина МТ-ЛБу-С Фото: Facebook/Валерій Бутешов

На відміну від базового МТ-ЛБу, у кормовій частині броньованої медичної евакуаційної машини МТ-ЛБу-С розміщено двоє стулкових дверей для зручності завантаження та розвантаження поранених.

blank
Броньована медична евакуаційна машина МТ-ЛБу-С Фото: Facebook/Валерій Бутешов

Броньована медична машина (БММ) – призначена для збору і вивозу поранених з поля бою та осередку масових санітарних втрат, з наданням першої медичної допомоги.

Час навантаження – вивантаження одного пораненого на ношах не більше 1 хвилини.

Машина на шасі МТ-ЛБ, яка отримала назву МТ-ЛБ-С, (багатоцільовий тягач легкий броньований) була створена у 2014-2015 роках.

Від звичайної версії тягача відрізняється збільшеною висотою десантного відсіку, що забезпечує розміщення в машині поранених на носилках у два яруси.

blank
Медичні МТ-ЛБ-С Фото: Валерій Бут

В кормовій частині машини встановлена лебідка з електроприводом, тросом якої можна витягати поранених або постраждалих з важкодоступних зон або тих, які під вогнем.

blank

Впродовж 2016-2017 років було закуплено 30 одиниць МТ-ЛБ-С, загалом же контрактом передбачено придбання для потреб Збройних Сил України 120 медичних машин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають