9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Вітчизняна компанія «Доля і Ко. ЛТД» та компанії з США поглиблюють співпрацю у виробництві радіостанцій

Вітчизняну компанію «Доля і Ко. ЛТД», що є провідним українським розробником та виробником засобів радіозв’язку AGENT, реалізує рішення по будівництву систем професійного радіозв’язку виробництва MOTOROLA SOLUTIONS та є одним з основних постачальників радіостанцій транкінгового зв’язку в ЗСУ, відвідав президент американсько-української ділової ради (USUBC) Морган Вільямс.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence-Express.

Варто нагадати, що до 2014 року у Збройних силах України практично не було сучасних засобів радіозв’язку (лише старі радянські аналогові без шифрування). Одна із перших компаній, чию продукцію почали постачати у вітчизняну армію, стала «Доля і Ко. ЛТД». Саме їх сучасними транкінговими радіостанціями сімейства «Либідь», МО України почало оснащувати як піхотні підрозділи, так і українську бронетехніку.

Одними з останніх розробок компанії, що були представлені на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018», стали – нова мобільна радіостанція транкінгового зв’язку стандарту DMR (Digital Mobile Radio) та модифіковані радіостанції «Либідь К-1А». Крім того, компанія показала новітній малогабаритний ретранслятор для БПЛА, завдяки якому можливо розширити радіус зв’язку безпілотника до 100-150 км.

Під час зустрічі, Генеральний директор ТОВ «Доля і Ко. ЛТД» Лариса Татаринцева і директор ТОВ «Моторола Солюшинс Юкрейн» Ансар Тайметов розповіли американському гостю про останні спільні інноваційні розробки, продемонстрували новітні технічні рішення і обговорили можливості всебічного розширення й поглиблення двосторонніх зв’язків бізнес-спільнот України та США. В ході зустрічі керівники компаній висловили надію, що перевірені часом, які довели свою ефективність зв’язку між бізнесом двох країн, завдяки співпраці з USUBC продовжать зміцнюватися та розвиватися – зокрема, у сфері обміну технологіями та отримання доступу до нових ринків.

Зазначимо, що працюючи в ролі системного інтегратора на українському ринку телекомунікаційних технологій з 1992 року, компанія «Доля і Ко. ЛТД» побудувала надійну партнерську мережу в багатьох регіонах України.

«Доля і Ко. ЛТД» не тільки розробляє й впроваджує галузеві системи професійного мобільного радіозв’язку, але і є авторизованим платиновим партнером американської корпорації MOTOROLA SOLUTIONS, а також авторизованим розробником і постачальником hardware & software рішень для систем MOTOTRBO.

Нагадаємо, Американсько-Український Ділову Раду (US-Ukraine Business Council, USUBC) було створено у жовтні 1995 року, для просування торгових і інвестиційних інтересів компаній США на ринку України, для виступу за заходи щодо поліпшення умов для двосторонньої торгівлі та інвестицій, та просування міцних, дружніх двосторонніх відносин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають