9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Випробувано морський варіант ракети Бар’єр

19 листопада, підрозділи ВМС України в Азовському морі поблизу Бердянської коси провели бойові стрільби. Про це Маріупольському інформаційному агенству 0629.com.ua повідомили військові моряки ЗСУ.

У супроводі буксира «Корець» стрільби проводив малий броньований артилерійський катер (МБАК) «Кременчук», озброєний бойовими модулями «Катран-М». Вперше в Азовському морі був застосований протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) «Бар’єр», який адаптований виробником до морських умов, комплекс успішно вразив всі мішені.

Екіпаж отримав новий досвід застосування сучасних українських ПТРК на морі.

В районі стрільб був помічений прикордонний корабель ФСБ РФ, який постійно знаходився біля району проведення стрільб. Провокацій з боку росіян на цей раз не було.

Як повідомлялося раніше, малі броньовані катери типу Гюрза-М, проекту 58155, були перекинуті з Миколаєва автомобільним транспортом на нову базу Військово-морських сил України в Бердянську 8 вересня. Дані дії, за словами заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, були зроблені «з метою посилення військової присутності ВМС України в акваторії Азовського моря та недопущення незаконних зупинок судів з боку країни-агресора, що прямують в Маріупольський і Бердянський торгові порти, в Бердянському МТП був спущений на воду перший бронекатер ВМСУ в Азовському морі Лубни».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають