9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Вінницький завод готує партію модернізованих танкоремонтних майстерень для ЗСУ

Державне підприємство “45 експериментальний механічний завод”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, найближчим часом отримає черговий контракт від Міністерства оборони України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Згідно з інформацією оприлюдненою на сайті ProZorro, 12 серпня держпідприємство обрано переможцем тендеру (за спрощеною процедурою) з регламентованого ремонту танкоремонтних майстерень ТРМ-80 з доведенням до виду ТРМ-80Д.

У разі укладення угоди, Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ розраховує отримати до 15 листопада поточного року вісім відремонтованих та модернізованих спецмашин.

blank
Модернізована танкоремонтна майстерня ТРМ-80 Фото: Міністерство оборони України

Вартість робіт визначена у розмірі 20 453 184 гривні.

Варто відзначити, що в останні роки Міноборони послідовно й досить масово оновлює цю складову військових підрозділів. Так, за публічною інформацією, лише за останні три роки 45 ЕМЗ передало Збройним силам понад 100 одиниць відновлених мобільних ремонтних майстерень.

blank
Модернізовані танкоремонтні майстерні ТРМ-80 серед іншої продукції “45 експериментального механічного заводу” Фото: Facebook/Сергій Моргунов

Чергові партії оновлених ТРМ-80Д, МТО-80Д (майстерні технічного обслуговування) й ПРЗС–70Д (рухомі ремонтно-зарядні станції) були відвантажені фахівцями ДП “45 експериментальний механічний завод” силовикам й на початку цього року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що вінницький “45 експериментальний механічний завод” опанував 70% виробництва спецінструментів для армійських майстерень технічного обслуговування. Підприємство “Укроборонпрому” налагодило виробництво ряду спецінструментів для танкоремонтних майстерень ТРМ-80Д, майстерень технічного обслуговування МТО-80Д і рухомих ремонтно-зарядних станцій ПРЗС-70Д, які модернізуються в інтересах Збройних сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають