9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Вінницьке підприємство опанувало 70% виробництва спецінструментів для армійських майстерень технічного обслуговування

Вінницький “45 експериментальний механічний завод” опанував самостійне виробництво 70% спецінструменту для різноманітних армійських майстерень технічного обслуговування.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Так, підприємство “Укроборонпрому” налагодило виробництво ряду спецінструментів для танкоремонтних майстерень ТРМ-80Д, майстерень технічного обслуговування МТО-80Д і рухомих ремонтно-зарядних станцій ПРЗС-70Д, які модернізуються в інтересах Збройних сил України.

Рухома ремонтно-зарядна станція ПРЗС-70 Фото: Владислав Христофоров
Рухома ремонтно-зарядна станція ПРЗС-70 Фото: Владислав Христофоров

Левова частка цього реманенту, наприклад спецключі, в Україні ніколи не вироблялася, а оновлювали комплекти завдяки старим запасам із військ або залишкам з машин, які вже не придатні для експлуатації.

blank
Модернізовані танкоремонтні майстерні ТРМ-80 серед іншої продукції “45 експериментального механічного заводу” Фото: Facebook/Сергій Моргунов

Щоб уникнути потенційного дефіциту та скоротити витрати на закупівлі, працівники підприємства освоїли самостійне виготовлення цієї номенклатури. Наразі завод замінює своїми виробами 70% загальної кількості спецінструменту.

Саме ним було укомплектовано ТРМ-80Д, МТО-80Д і ПРЗС–70Д, які фахівці підприємства капітально відремонтували та передали Міністерству оборони України у першому кварталі поточного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають