9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Військово-морські сили України перейдуть до комплексного ремонту кораблів

З наступного року українські Військово-морські сили України перейдуть до закупівель послуг з комплексного ремонту корабельного складу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Днями в місті Миколаєві на базі Навчального центру ВМС України відбулася конференція з керівниками судноремонтних та суднобудівних підприємств країни.

Метою зустрічі стало обговорення переходу з наступного року українських ВМС до закупівель послуг з комплексного ремонту корабельного складу.

Серед запрошених учасників конференції були присутні керівники судноремонтних та суднобудівних підприємств, керівники провідних підприємств з ремонту корабельного озброєння та обладнання.

З боку національного флоту долучились до обговорення поточних проблемних питань керівники відповідних структур Командування українських ВМС.

Результати проведеної роботи з відновлення корабельного складу ВМС України дозволили підійти до переходу від закупівлі окремих послуг з ремонту корабельного обладнання до закупівлі послуг з комплексного ремонту корабельного складу.

«З заводу має вийти бойова одиниця, яка спроможна виконувати бойову задачу. Я вважаю, що саме такий підхід надає змогу сформувати кластер кораблебудування тут – в Миколаєві», – зазначив контрадмірал Олексій Неїжпапа.

Також керівник національного флоту звернув увагу присутніх на зміни законодавства України в галузі закупівлі послуг з ремонту озброєння та військової техніки, які вступають в дію з наступного року та на факт відчутного збільшення фінансування потреб українських ВМС з боку держави протягом останніх двох років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають