9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Військові випробували два нових вітчизняних комплекси для боротьби з БПЛА

На території 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України «Десна» випробували два нових вітчизняних комплекси, які використовуються для боротьби з безпілотними літальними апаратами.

Відповідне відео випробувань з’явилося на офіційному каналі «Десни».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Відзначається, що військові продемонстрували два зразки — переносний та стаціонарний комплекси для придушення безпілотних літальних апаратів. Обидва розроблені компанією «Квертус».

Переносний комплекс зроблений у вигляді рушниці й призначений для боротьби з усіма типами дронів (як цивільних, так і військових), на дистанції до 1200 метрів. Він перекриває канали телеметрії, GPS – навігації та управління БпЛА. Безпілотник що потрапив під направлене випромінювання комплексу втрачає можливість управління, дезорієнтується у просторі й примусово сідає. Кут дії антени «рушниці» становить близько 30 градусів по горизонталі та вертикалі.

blank

Стаціонарне обладнання має секторальні антени направленої дії, з кутом розкриття у 90 градусів. Зона гарантованого перекриття в залежності від модифікації становить від 1 до 6 км.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають