9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Військові науковці випробували нові рятувальні парашути українського виробництва (фото)

Фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, за участі власних літальних апаратів, парашутистів-випробувачів та науково-випробувального складу інституту, провели дослідницькі випробування зразків керованих рятувальних парашутних систем Р-4МСБ та ПН-58МСБ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Як повідомила пресслужбі ДНДІ, рятувальні парашутні системи Р-4МСБ та ПН-58МСБ були вироблені українським виробником для потреб авіації Збройних сил України, а саме для використання на гелікоптерах Мі-8, Мі-24, Мі-2 та транспортних літаках.

blank
Випробування фахівцями ДНДІ рятувальних українських парашутних систем для гелікоптерів та транспортних літаків

Відзначається, що при позитивних результатах наступних етапів випробувань, нові зразки парашутно-десантного майна можуть замінити парашутні рятувальні системи радянської розробки С-4У та ПН-58, що є фізично та морально застарілими та не виробляються в Україні.

В ході випробувань, які проводились на базах військових частин, розташованих в Миколаївській та Житомирській областях, позитивно підтверджені основні льотно-технічні та конструктивні характеристики дослідних зразків.

Як зазначили в пресслужбі ДНДІ, за подальшими результатами буде прийматись рішення щодо прийняття нових рятувальних парашутних систем на постачання до Збройних Сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають