9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Військові аеродроми переобладнують світлосигнальною системою вітчизняного виробництва

Ще два українські військові аеродроми незабаром будуть обладнані сучасною українською системою світлосигнального обладнання «Фотон». Система вже встановлена та успішно функціонує на аеродромах Хмельниччини, Харківщини, Черкащини та Волині.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

Багатоелементна система «Фотон» є значно більш ефективною, надійною та енергоекономною за радянські та російські аналоги, які використовувались раніше. Крім того, вона набагато дешевше за закордонні аналоги та головне — відповідає стандартам НАТО. на даний момент це єдина у світі система світлосигнального обладнання, що повністю виготовлена зі світлодіодних ламп.


На сучасному етапі технічного розвитку світлосигнальних систем «Фотон» – найперспективніший варіант, – відзначив провідний спеціаліст командування Повітряних Сил Збройних Сил України Володимир Манаєнков.

Система дозволяє льотчику візуально бачити летовище на відстані понад сорок кілометрів. Все обладнання має гарантію 5 років, або 5 тисяч годин від виробника. Таке обладнання працює на аеродромі на Хмельниччині практично без вимкнення, вже понад три роки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають