9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Відео: “Укроборонпром” у 2017 році виконав державне оборонне замовлення передавши Збройним силам 3673 одиниць ОВТ

ДК “Укроборонпром” у 2017 році на 100% забезпечив виконання Державного оборонного замовлення

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на медіацентр концерну Укроборонпром.

За цей рік до Збройних Сил Національної Гвардії та інших силових структур України передано 3 673 одиниць військової техніки та озброєння. З них 2053 – абсолютно нове та модернізоване озброєння. Цей результат став можливим завдяки роботі більш ніж 130 підприємств-учасників Концерну.

Українські війська отримали танки, БМП, літаки, артилерію, протитанкові ракетні комплекси, засоби протиповітряної оборони та іншу бойову техніку та зброю.

Вся Україна могла спостерігати за наймасштабнішими передачами зброї за участю перших осіб держави. Наприклад, лише у жовтні цього року, Збройні Сили України в один день отримали понад 200 одиниць озброєння на військовому полігоні у Житомирський області.

“Українська армія стане ще сильнішою завдяки черговій партії, яка складається з більш ніж двох сотень одиниць бронетехніки, артилерії, літаків, зенітно-ракетних комплексів та інших зразків техніки”, – заявив тоді Президент України Петро Порошенко.

blank

Але окрім публічних заходів, протягом року десятки заводів “Укроборонпрому” передавали захисникам нове, модернізоване та відновлене озброєння, яке одразу направлялось у військові підрозділи.

Мова йде про біля  півтори сотні танків різних модифікацій, відновлених на бронетанкових підприємствах, десятки нових БТР-4 та БТР-3 від “ХКМБ ім. Морозова” та “Київського бронетанкового заводу”, нові РЛС та засоби РЕБ від запорізької “Іскри”, ракетне озброєння від КБ “ДККБ “Луч” та ДАХК “Артем” та сотні інших зразків озброєння від заводів “Укроборонпрому”.

Окрім того, саме у 2017 році легкий переносний ракетний комплекс “Корсар”, розроблений ДП “Державне Київське Конструкторське Бюро “Луч”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, був прийнятий на озброєння Збройних Сил України, що дозволило створити всі умови для розгортання серійного виробництва цієї зброї.

А загалом, лише за цей рік на озброєння української армії було прийнято більше десяти видів озброєння та військової техніки, яка була створена підприємствами “Укроборонпрому”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають