9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Відео: у Полтаві військові отримали нові санітарні машини “Богдан” 2251

На військових складах під Полтавою розвантажували модернізовані санітарні машини. Автомобілі виробництва “Богдан” 2251, призначені для евакуації поранених.

“Забезпечуються ними бригади, зокрема, медична рота. Далі розподіляються по батальйонах. Зокрема, і в зону АТО. За контрактом міністерства оборони отримуємо їх вже півроку”, – говорить Олександр Маляр, командир військової роти.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ГромадськеТБ.Полтава

Автомобілі оснащенні великою кількістю місць. Місця можна використовувати як сидіння, котрі розраховані на вісім чоловік, або як лежаки на дві людини. Машина оснащена світломаскувальним освітленням, яке здалеку тяжко розгледіти. Є виходи під лікарняну апаратуру.

“Салон зі зручностями. Повний привід – найголовніше для нас, що можна заїхати будь-де і вивезти хворого. І не потрібно буде штовхати”, – пояснює Володимир Коваленко, молодший сержант медичної служби.

За словами військових, на машини покладають великі надії. Сподіваються, що у найвідповідальніший момент техніка не підведе.

“Ще машиною не користувалися, адже в нас на озброєнні ще такої машини не було. Сподіваємося, що автівка буде потрібною та надійною. Подобається, що вона нова. Тому що всі машини, які потрапляли до нас на озброєння, були вживані”, – говорить Наталія Закупіна​, старший лейтенант медичної служби.

Наразі видано вже близько 30 одиниць спецтехніки. До кінця місяця планують розподілити всі машини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають