9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Відео: Рятувальники Полтавщини отримали нову спецтехніку та аварійно-рятувальне обладнання

Вчора на площі біля Полтавської обласної державної адміністрації відбулося вручення нової пожежно-рятувальної техніки та спеціального обладнання від керівництва області та ДСНС України.

В урочистому заході взяли участь: голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, заступник Полтавського міського голови Віталій Нікіпелов та інші. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДСНС України у Полтавській області.

Так, від ДСНС України рятувальникам Полтавської області передано 4 пожежно-рятувальні автомобілі на базі шасі МАЗ та спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль на базі Volkswagen Caddy. Пожежні автомобілі призначені для перевезення особового складу, пожежно-технічного оснащення, спецобладнання та проведення пожежно-рятувальних робіт. Нова спецтехніка  передана вогнеборцям міст Полтава, Гадяч, Решетилівка та Гребінка. Спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль Volkswagen Caddy,який призначений для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт при ліквідації ДТП отримали рятувальники з міста Лубни, які обслуговують дорогу державного значення протяжністю близько 100 кілометрів. Також, від ДСНС та обласної влади рятувальники з м. Кременчук отримали спеціальний аварійно-рятувальний човен, що призначений для проведення пошуково-рятувальних робіт та гасіння пожеж. Крім того, працівники Служби порятунку «101» отримали апарати на стиснутому повітрі, панорамні маски, радіостанції, стволи пожежні, ліхтарі, бензиновий генератор, мотопомпу,гідравлічну насосну станцію, а також, у рамках міжнародної діяльності від рятувальної організації Великобританії (UKRO) було офіційно передано комплект аварійно-рятувального обладнання Holmatro.

Вітаючи рятувальників з потужним поповненням матеріально-технічної бази, голова Полтавської ОДА Валерій Головко зауважив, що пожежна безпека населення багато в чому залежить від укомплектованості співробітників ДСНС сучасним обладнанням.

Хочу подякувати Уряду, Голові ДСНС України, начальнику обласного управління ДСНС, депутатському корпусу, органам місцевого самоврядування. Сьогоднішній захід – спільна робота всіх гілок влади, – наголосив Валерій Головко.

Він також підкреслив, що у Службі порятунку працюють справжні професіонали, які за покликом серця присвячують себе боротьбі з вогняною стихією.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький побажав рятувальникам якомога менше бойових виїздів та висловив сподівання, що незабаром у кожному районі області буде подібна сучасна техніка.

Під час урочистої церемонії вручення нових пожежних автомобілів та спецобладання, Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб наголосив на великій важливості сьогоднішньої події для населення області.

Отримане обладнання та техніка дасть змогу більш оперативно реагувати на будь-які надзвичайні події, швидше ліквідовувати їх наслідки та своєчасно надавати допомогу постраждалим. Дякую керівництву області, міст та районів за постійну підтримку рятувальників, – зазначив Володимир Салогуб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають