9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

Відео: Підрозділи КОРД у Вінницькій та Чернігівській областях отримали нову спецтехніку

Міністр внутрішніх справ повідомив, що 46 бійців підрозділу спеціального призначення КОРД отримали сертифікати про закінчення курсу підготовки. Вони нестимуть службу у Вінницькій та Чернігівській областях.

Про це глава МВС сказав сьогодні, 27 квітня, під час випуску спецпризначенців. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу МВС України.

blank

Сьогодні підрозділ КОРД майже повністю сформований. В ньому служать вже 485 бійців. На всю країну буде працювати 630 осіб. Це хлопці, які захищають українців. Ви – наша надія, – сказав Арсен Аваков.

Міністр подякував за підтримку, яку надають американські партнери, та відмітив високий рівень підготовки спецпризначенців.

Шановні поліцейські, пані Посол, запрошені. Вже багато разів ми випускали на цьому плацу бійців КОРД, дякую нашим американським партнерам за технічну та методичну допомогу, яку вони надають. Техніка – це важливо, але головне – це підготовка наших спеціалістів. Інструктори КОРД надають високий рівень підготовки нашим спецпризначенцям, – сказав Арсен Аваков.

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович зазначила, що черговий випуск спецпідрозділу КОРД – це етап українсько-американської співпраці.

blank

Сьогодні ще один етап у нашій співпраці, ми створюємо у двох областях такі підрозділи. Це Вінниця та Чернігів. А це значить, що майже вся Україна під вашим захистом. Ви зробите те, чого від вас чекають всі – оборона України, – сказала пані Посол.

blank

Мені надзвичайно приємно сьогодні бачити не перший і не останній випуск працівників КОРД. Два підрозділи, які чекають в регіонах – на півдні і на півночі нашої держави. Ці 46 бійці гідно займуть своє місце в новому, але вкрай важливому спецпідрозділі. Війна на сході колись закінчиться, але війна із злочинністю, на жаль, буде триватиме довше. І тому робота поліцейських залишається актуальною, – підкреслив глава Нацполіції Сергій Князєв.

Заступник голови Нацполіції Олексій Руденко зазначив, щоб увійти до підрозділу КОРД, необхідно пройти жорсткий відбір.

Коли ми розпочинали цей проект спільно з інструкторами США, то з 7 тисяч кандидатів ми відібрали і 600 чоловік, які пройшли декілька етапів відбору. Психологічні тести, фізичну та моральну підготовки. Вже після цього, хлопці проходили п’ятиденний курс виживання і курс відбору. До кінця доходять не всі. Але, саме тому, зараз перед нами кращі з кращих, – сказав Олексій Руденко.

Марі Йованович передала голові Нацполіції сертифікати на 44 автомобілі в рамках технічної допомоги.

Останні новини:

Зараз читають