9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Відео: Новий український 3D радар готується до випробувань

КП “Науковий виробничий комплекс “Іскра”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, готується до проведення заводських випробуваннь нового 3D оглядового локатора 80К6Т

Призначення радару – видача цілей засобам ППО. В основу конструкції локатора покладені твердотільні модулі, а система управління може працювати зі всіма зенітно-ракетними комплексами, які стоять на озброєнні Збройних Сил України. Також радар можна використовувати, як інформаційну ланку у підрозділах Повітряних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УкрОборонПром

Головною особливістю 80К6Т є цифрова фазована активна решітка. Ця технологія дозволяє виявляти та супроводжувати цілі з надвисокою точністю. При цьому, завдяки тільки одній станції виконується одночасне вимірювання положення цілі одразу за трьома координатами: дальності, азимуту та висоти.

Радар дозволяє виявляти повітряні об‘єкти на відстані до 500 км, на висотах до 40 км. Одночасно він може відслідковувати до 500 цілей і працювати при цьому в умовах  значної протидії засобів радіоелектронної боротьби противника. Це дозволяє операторам 80К6Т без перешкод “бачити” повітряний простір. Крім того, система обробки сигналів радара, дає можливість виявляти малорозмірні та крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу.

Коплекс складається з двох малогабаритних транспортних одиниць: в одній з яких знаходяться оператори радіолокаційної станції та генератори автономного живлення, а в другій – вся апаратура радару. Завдяки такому рішенню 80К6Т є мобільним, та може бути перевезений транспортними літаками.

Останні новини:

Зараз читають