9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Відео: На Гончарівському полігоні відбулась випробування нових українських снарядів калібру 152 мм, для гармат 2А36 «Гіацінт-Б»

На Гончарівському полігоні відбулась випробування нових українських снарядів калібру 152 мм, для великокаліберних гармат 2А36 «Гіацінт-Б».

Повідомляється, що черговий етап перевірки виробів, створених на київському ДАХК «Артем» (входить в концерн «Укроборонпром») пройшли успішно.

Варто зазначити, що результати стрільб онлайн відстежував сучасний радар зарубіжного виробництва, можливості якого дозволяють точно відстежити траєкторію польоту снаряда на всій її довжині.

На стрільби приїхав подивитися секретар РНБО О. Турчинов, який високо оцінив досягнення українських зброярів і зазначив:

«Всі випробування пройшли успішно. Українська зброя та боєприпаси показали відповідність заданим характеристикам та найближчим часом будуть взяті на озброєння ЗСУ, що значно посилить вогневу спроможність нашої армії.»

Зазначимо, що крім стандартних осколково-фугасних снарядів 152 мм, які були представлені на початку весни, були показані та нові типи. Цього разу на полігон привезли відразу сім видів снарядів. Причому для різних гармат від 100-мм «ОФ-35» для протитанкової «Рапіра», до 152-мм (три види, в тому числі та активно-реактивні «ОФ-22») для великокаліберних гармат «Гіацинт-Б»

Останні новини:

Зараз читають