9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Відео: На Гончарівському полігоні представлені нові українські міномети та 60-мм міни вітчизняного виробництва

У четвер на Гончарівському полігоні, що на Чернігівщині, секретарю РНБО Олександру Турчинову були представлені нові зразки озброєнь. Серед них нові українські міномети та 60-мм міни вітчизняного виробництва.

Українські зброярі з концерну «Укроборонпром» показали два нових 60-мм міномета (М60 та «Камертон» виробництва ПАТ Завод “Маяк”) й два види 82-мм мінометів. Після презентації були проведені показові стрільби по мішеням.

Також були представлені вітчизняні міни калібру 60-мм. Секретар РНБО в інтерв’ю особливо відзначив, що боєприпаси розроблені та виготовлені в Україні виключно з українських комплектуючих.

Не оминули увагою і 120-мм міномет М120-15 «Молот». Була представлена його вдосконалена модифікація. На виробі встановлено повністю перероблений механізм від подвійного заряджання, вдосконалений механізм наведення вогню, та опорна плита.

Варто відзначити, що тепер ЗІП міномета укомплектований відразу двома запобіжникам. Відповідно до нового рішення відносно експлуатації «Молотів», стрільби з міномета якщо вийшов з ладу запобіжнік, стрільби суворо заборонені. При пошкодженні цієї деталі, вона має буті негайно замінена на нову.

Останні новини:

Зараз читають