9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Відео: Міністр оборони представив типові казарми нового зразка для військовослужбовців

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак представив Президенту України Петру Порошенку типові гуртожитки нового зразка для військовослужбовців Збройних Сил України

Практично всі будинки, які сьогодні були представлені Верховному Головнокомандувачу будуть збудовані у бойових частинах, підрозділах, тобто в пунктах постійної дислокації. Планується за рахунок ресурсу цього року збудувати таких приміщень загальною кількістю контрактників понад 22 тисяч осіб.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ukrmilitary

Глава держави поділився враженнями від проекту житла для військових. Він зауважив, що для військовослужбовця-контрактника буде забезпечуватись абсолютно нова якість умов проживання, яка передбачена стандартами НАТО.

Більше ста комплексів має бути побудовано вже в цьому році. При чому на гроші, які були конфісковані — 1,5 млрд грн. — у попереднього керівництва країни. Відновлення справедливості — йдеться про озброєння та створення нормальних умов для військовослужбовців-контрактників, — розповів Президент та подякував волонтерам, які розробили умови для військових-контрактників.

За словами Президента, змінами до держбюджету в 2017 році за рахунок конфіскованих коштів було спрямовано 1 млрд гривень на забезпечення будівництва гуртожитків підвищеної комфортності.

Останні новини:

Зараз читають