9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Відео: Лінійка броньованих автомобілів «Козак» проходить практичні випробування

 • Зразки різних категорій легкої бронетанкової техніки вітчизняних виробників проходять випробування на Житомирському і інших військових полігонах країни. Багато з цих зразків увійдуть в держоборонзамовлення на наступний рік.

  Повідомив командувач Сухопутними військами ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Попко. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Оборонно-промисловий кур’єр.

  За словами співрозмовника, в плані забезпечення нашої армії зроблений акцент на модернізацію танків, на хороші системи управління вогнем. А їх базова броня, ходова частина військових на даний момент влаштовує. Хоча є перспективи озброєння і танком «Оплот», запевнив Сергій Попко.

  Однак, як заявив командувач, легка броня типу броньованої машини піхоти (БМП), бронетранспортери (БТР) залишається пріоритетною для оснащення Сухопутних військ.

  «Є розроблена лінійка за даними машинам. Зараз дивимося, вибираємо, погоджуємо, наскільки розробники можуть поставити свої вироби на промислову основу – скільки можуть випускати, яка ціна. Ми хочемо отримати повністю лінійку броньованої техніки. Вона повинна бути багатофункціональною: і для перевезення особового складу, і для ведення бою, і для постановки легкого озброєння (мінометів), і як командно-штабна машина. Але виконана на основі однієї бази», – сказав в коментарі« ОПК »генерал-лейтенант Сергій Попко.

  При цьому уточнив: орієнтується замовник на вітчизняного виробника. Але не на одного. А на тих, хто працює з комплексним виробництвом. І в цьому процесі вітається кооперація державних і приватних компаній.

  Серед приватних вітчизняних виробників, до продукції яких у наших сухопутників непідробний інтерес, співрозмовник нашого інформагентства назвав НВО «Практика» і його лінію «Козаков». І повідомив, що ці машини проходять практичні випробування, в тому числі і в зоні бойових дій на сході нашої країни, щоб можна було перевірити їх характеристики в реальних умовах експлуатації. При цьому, уточнив Сергій Попко, особливу увагу військові приділяють системам управління артилерією в різних ланках.

  Як запевнив командувач Сухопутних військ ЗСУ, відібрані і відкориговані зразки військової техніки увійдуть в державне оборонне замовлення на наступний рік.

  На питання «ОПК» як командувач оцінює забезпечення Сухопутних військ озброєнням і технікою, Сергій Попко відповів: «Повної задоволеності по оснащенню немає. Необхідно постійно розвивати і вдосконалювати наші Сухопутні війська. Однак у порівнянні з 2014-м роком ми непогано забезпечені, ми сильні і готові відбити агресію ».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал...